Vítáme Vás na stránkách hobby hokejového klubu HC Melody Wasps. Jsme tým chlapů, co si rádi zahrají hokej. Začátek působení na ledových kolbištích se datuje okolo roku 2006 a začínali jsme jako "teplákoví vrazi". Bez výstroje, v teplákách a s kulichem na hlavě. Postupně jsme se začali vyzbrojovat první výstrojí, začalo to fotbalovými chrániči na holeně a skončilo kompletní hokejovou výstrojí. V současné době jsme účastníky už páté sezóny Hobby Extra Ligy, která se hraje na vyškovském zimním stadionu.

Aktuální zápasy

Utkání Hobby Extra Ligy 2013 - 2014

13.01.2013 16:30
 V neděli 5. 1. 2014 od 16:30 na ZS Vyškov odehrajeme utkání HEL proti týmu VH Vyškov.

Tabulka účasti

16.09.2010 17:21
 odkaz na tabulku účasti

Novinky

Návrat Tegrta do sestavy

31.01.2012 11:07
 V zápase s Rousínovem se nám, téměr po roce po vleklém zranění, konečně vrátil do sestavy Michal "Tegrt" Burget.

Prohra s Rousínovem

31.01.2012 11:04
 V HEL jsme pohlehli ve vyrovnaném utkání HC Rousínovu 0:3, když jsme neproměnili své šance a třetí gól jsme obdrželi v nepovedené power-play.

První bod v nadstavbové části

23.01.2012 09:55
 V prostějovském derby s Devils, kdy jsme po první třetině prohrávali 0:3, jsme utkání dotáhli do samostatných nájezdů. V nich byl soupeř úspěšnější, přesto máme první bod do tabulky nadstavbové části HEL.

Prohra s Maxitransem

16.01.2012 18:21
 V HEL jsme po nadějných dvou třetinách, kdy byl stav 1:2, nakonec prohráli 1:6.

Prohra v nadstavbové části HEL

04.01.2012 07:45
 V prvním zápase nadstavbové části HEL jsme prohráli s VHV 2:4, když čtvrtý gól padl při power-play. Utkání bylo vyrovnané, škoda našich neproměněných šancí, hlavně v závěru utkání.

Jistota Play-off

22.12.2011 10:23
 Základní část HEL jsme nakonec zakončili na vynikajícím pátém místě a máme jistou účast v Play-off.

Dáreček od JIMI

22.12.2011 10:20
 JIMI nám svou prohrou s Pantery darovalo umístění v první šestce a tím i jistotu Play-off, děkujeme.